ISTANBUL HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN telefon numarası

Diğer

yenideninsa

YENİDER ve MİYEP Dr. İbrahim Altan’ı ziyaret etti

- +

Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim ALTAN, Yeniden İnşa Derneği (YENİDER) ile Milli ve Yerli Esnaf Platformu (MİYEP) Başkanı Eşref KÜÇÜKATEŞ ile Yönetim Kurulu Üyelerini Türk Kızılay İstanbul İl Binasında kabul etti.

Başkan Eşref KÜÇÜKATEŞ ziyareti beraberindeki Yaşam Becerileri Uzmanı Eğitimci Faik KOÇ, EXPERT İMAR A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Selami BALCI ve www.osmanligazeteleri.com sahibi Şeref KÜÇÜKATEŞ ile birlikte gerçekleştirdi.

2 saate yakın süren sohbet ve çeşitli konulardaki istişareler ile görüş alışverişleri sıcak samimi bir ortamda gerçekleşti.

Çok verimli geçen görüşmede elde edilen bilgiler, paylaşılan etkinlik ve çalışmalardan elde edilen sonuçların ülkemize, dünyaya ve insanlığa faydalarının somut olarak tespit edilebilir olması öncelikle TÜRK KIZILAY ile YENİDER ve MİYEP’in ne kadar doğru yolda olduğunu ve doğru işler yaptığını ortaya koydu.

Eşref Küçükateş’in Dr. İbrahim Altan içine hazırlattığı hediyeyi takdiminin ve toplu olarak çekilen hatıra fotoğrafının ardından sohbete kalındığı yerden devam etmek için en kısa sürede tekrar bir araya gelmek temennisiyle ziyaret sona erdi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.